Резюме

5 029 views

rezymeІз самого верху у резюме напишіть ПІП повністю. Контакти – адреса, найближча станція метро, домашній і мобільний телефон, адреса електронної пошти. Якщо ви довіряєте компанії, у яку направили своє резюме, можна написати і робочий телефон.

Ціль – важливий компонент вашого резюме. Чітко вказавши кілька прийнятних посад, ви значно полегшите роботу фахівців з персоналу і з більшою ймовірністю зможете розраховувати на запрошення на співбесіду .

Правильно позначена ціль: «Заінтересований зайняти посаду виконавчого деректора, керівника». Або: «Розглядаю вакансії помічника, секретаря-референта генерального директора». Для чого має бути необхідна «мета»? У випадку, коли ви плануєте змінити напрямок діяльності або рівень посади.

Бажаний рівень заробітної плати.

Зрозумілі побоювання «прогадати» – запросити в резюме занадто багато або занадто мало. У резюме варто вказати мінімальну суму, від якої будете розглядати пропозиції або вкажіть тільки базовий оклад, якщо позиція припускає додаткові складові.

Досвід роботи це найважливіший пункт вашого резюме. Безумовно, кожний має власну точку зору на зміст і оформлення, але я рекомендую щоб досвід роботи у вашому резюме був написаний приміром так:

Жовтень 2000 р. – теперішній час. 000 «№ (виробництво і торгівля будівельно-оздоблювальними матеріалами, мережа роздрібних магазинів).

Увага! Обов’язково напишіть сферу діяльності компанії. Вкрай складно зрозуміти, що можна запропонувати фахівцеві, не знаючи специфіки фірми, у якій він працював. Багато компаній широко відомі у своєму сегменті ринку, але в щоденному цейтноті, що панує в службі персоналу або рекрутинговому агентстві, ваше резюме швидше досягне мети, якщо після складної абревіатури (наприклад, ТД «СГ-ТРСК») ви вкажете розшифровку.

Другий важливий момент  у резюме – найменування посади і опис функціональних обов’язків. Потрібно коротко, але точно описати буквальні досягнення, уникаючи зайвого згадування «я». Приклад: «керівництво відділом продажів (12 співробітників у підпорядкуванні), висновок договорів із ключовими клієнтами, участь в організації виставок». При цьому на співбесіді варто бути готовим до питання про ступінь вашої участі в організації виставок.

Навчання. У резюме варто вказати базове вище навчання, повністю написавши назву вузу (не завжди абревіатура навчального закладу широко відома) і спеціальність.

Прекрасно, якщо є друга вища освіта, додаткове бізнес-навчання або широко відомі тренінгові школи (варто згадати назви тренінгів, їхня тривалість, наявність сертифікатів).

Додаткова інформація прикрасить ваше резюме. Володіння мовами (бажано використати зрозумілі кожному характеристики: технічний, розмовний, вільний). Володіння ПК із вказівкою тих програм, який ви володієте впевнено.У резюме варто вказати наявність прав водія, автомобіля.

Резюме – це робочий документ. Це не поема, не боргове зобов’язання. Простіше кажучи резюме простий опис вашого колишнього досвіду роботи і заявка на майбутню посаду.

Супровідний лист. Для того щоб зробити прочитання документа зовсім приємним або випередити прочитання позитивним настроєм, рекомендується написати короткий супровідний лист. Причому на кожну вакансію потрібно писати різне. Це правило стосується і резюме.

Приклад супровідного листа

Добрий день!

Дозвольте запропонувати на займання даної вакансії свою кандидатуру (резюме вкладене).

Якісний досвід в керуванні (нерухомість, консалтинг), бізнес-навчання (ІМІСП) + десятки реалізованих проектів розвитку для компаній різних галузей – від виробничих до роздрібних.

Лідер, системний функціонал, аналітик і практик з більшим потенціалом росту компетенції. Швидко інтегруюся в будь-яку специфіку. Професійний коммунікатор і переговорник.

Розгляну і інші пропозиції в області керування проектами і стратегічним менеджментом.

З повагою…

Отже, точність, структурованість, лаконічність і грамотний дизайн, креатив, нестандартний підхід і принципіальна адресація – і залік по  вашому резюме в вас у кишені! Як що ви прислухаєтесь до наших порад то складене  вами резюме не залишить байдуже нікого.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Резюме, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Схожі записи

Не проходьте мимо, а поділіться публікацією в соц.мережах!!!

Будь ласка залишіть свій коментарій нам буде приємно почути вашу думку!

Увага: Комментарії модеруються. Відправляти знову не потрібно. Дякуємо за розуміння!!!

Яндекс.Метрика